СКАРБНИЧКА КОРИСНИХ ПОРАД
Задавши правильний темп своїй творчій енергії можна створювати унікальний текстовий контент.
Блогер: з чого варто починати

Професія від самого початку має бути актом кохання. І ніяк не шлюбом із розрахунку. І поки не пізно, не забувайте про те, що справа всього життя – це не справа, а життя.

Харукі Муракамі
Відомий японський письменник

За словами письменника, розуміння, що він здатний написати книгу, прийшло до нього несподівано – на бейсбольному матчі. І він почав писати… вночі, сам на сам зі своїми думками автор створював тексти на простому папері звичайною чорнильною ручкою. Наполегливо, крок за кроком, підбирав свій стиль й удосконалював манеру письма.

Сьогодні бестселери Муракамі перекладені на п'ятдесят мов, його твори екранізують, цитують та радять прочитати.


Особистий бренд: важливі кроки
Персональний брендинг – це грамотне управління своїм ім'ям, навіть якщо у вас немає власного бізнесу. Не забувайте вирівнювати свій ракурс на шляху до омріяного. Пам’ятайте, що завжди є спосіб розширити свої рамки.
Тім Феррісс
Американський інвестор, автор подкастів

Тімоті впевнений, що якщо спробувати бути найкращим у всьому, то неминуче можна стати майстром на всі руки, який геть нічого не вміє. Автор радить бути ідеальним й оригінальним щонайменше в чомусь одному – це гарантовано виділить особистість із натовпу й забезпечить їй впізнаваність навіть за межами інтернет-спільноти.


Натхнення: що робити, коли його немає
Щоб писати, потрібні сформоване сильне бажання, а також мати вільний час. А те, що називають натхненням — це ніщо інше, як перебування у добрій робочій формі. Цей стан часто виникає і зміцнюється у процесі роботи. А якщо робота буксує, застрягає чи рухається не в тому напрямку, не варто впадати у відчай. Найкраще перемкнутися на щось інше…
Галина Вдовиченко
Українська письменниця та журналістка

Як зізнається улюблениця маленьких та дорослих читачів, іноді нові книги починаються для неї доволі тривожно – на комп’ютері зовсім чисте поле, а попереду величезна кількість роботи. І тоді авторка вирішує, що про це не треба занадто багато думати, а просто писати, хоча б сторінку в день. Промайне певний час і буде вже написано великий текст.
Найкращий час почати – зараз.


Посміхніться (тест)
Поміркуйте (загадка)
Не вміємо кохати ми без них,
І сумніваємося з ними легко й просто.
Ми їх чекаємо, коли раптово хтось притих,
Бо відчуваємо до них жагу так гостро.
Що ж це таке?

© Бузько Н.